EDTS spol. s r. o.
Strážná 5181
760 01 Zlín
Česká republika
tel.: +420 577 00 52 11
tel.: +420 577 00 52 22
email: edts@edts.cz
12.04.2019 Tire Technology Expo 2019

Vážení zákazníci a obchodní partneři, naše firma se úspěšně zúčastnila mezinárodního veletrhu Tire Technology Expo 2019  v německém Hannoveru. . Event Floorplan Designer Export.

více informací

Náš profil

Základní informace o společnosti

Společnost EDTS spol. s r.o. byla založena v roce 1994 ve Zlíně jedním vlastníkem s cílem vytvořit projekční a poradenské centrum v oboru průmyslové automatizace. Již od počátku pracoval ve firmě tým pracovníků se zkušenostmi s průmyslovou automatizací a proto se její činnost v krátké době vyprofilovala do vytváření rozsáhlých projektů s aplikací elektrických pohonů, PLC, PC a implementací software při výrobě nových nebo rekonstruovaných strojů a technologických zařízení.

Důslednou orientací na systémovou analýzu navrhovaných řešení se naše společnost zaměřuje na dodávky a uplatnění moderních systémů a technologií pro řízení výrobních procesů od předních světových firem.

Tato cílevědomá orientace na zařízení se špičkovými technickými parametry a dlouhodobou životností otevřela možnosti uplatnit se v konkurenčním prostředí domácího i zahraničního trhu.

Aktivity a cíle budoucnosti

Současnost i budoucnost je založena na marketinkovém nadhledu a na promyšlené technické podpoře výrobcům, integrátorům a koncovým zákazníkům. Cíleným průzkumem trhu nacházíme v České republice a v zahraničí nové spolupracující společnosti, kterým jsme schopni nabídnout naše teoretické znalosti získané z aplikačních školení ve výrobních závodech a praktické zkušenosti z již realizovaných projektů.

Budoucnost společnosti je v rovině procesu Návrh, Vývoj, Projekce, Výroba, Montáž a Servis systémů průmyslové automatizace a implementaci investičních projektů v sítích NN - VVN.

Smyslem těchto projektů je dokonalá funkčnost v náročných provozních podmínkách a ekonomická návratnost pro zákazníka. Toho jsme schopni dosáhnout nejen kvalitním nastavením provozních parametrů, ale také trvalou detekcí elektrických veličin aplikovaných systémů.

Cílem budoucnosti musí být samozřejmá povinnost investic do vzdělání, budování intenzivních kontaktů se školami a společnostmi podporující výzkum a vývoj nových technologií s vysokým stupněm inovace.

Filozofie a myšlení ve společnosti

Filozofie pracovníků ve společnosti je vždy založena na dokonalé analýze technického řešení, na základě vzájemné důvěry a vstřícnosti mezi zákazníkem a dodavatelem, v souladu s kvalitně odvedenou prací a vhodně aplikovanými komponenty. Pracovníci firmy jsou připraveni nabídnout technickou pomoc při lokálních aplikacích nebo připravit komplexní řešení rozsáhlých projektů v rozsahu přání zákazníka.

Rozsah našich služeb určuje marketingové myšlení a promyšlené cíle našich zákazníků. Především týmová práce mezi zákazníkem a dodavatelem je předpokladem dlouhodobé spolupráce při vývoji a prodeji elektrických pohonů, řídících systémů a při realizaci nadčasových projektů v rozsahu průmyslové automatizace.

Garance kvality a plný servis

Systémy a elektrické komponenty dodávané naší společností jsou v souladu s protokolem o shodě na dodané komponenty a certifikační známkou CE vyžadovanou pro produkty aplikované na trhu evropské unie.

Efektivně využíváme již zavedený integrovaný systém managementu jakosti a environmentu dle ČSN EN ISO 9001:2008 a ČSN EN ISO14001:2004.

Disponujeme vlastními projekčními, výrobními a montážními kapacitami, což nám umožňuje cíleně koordinovat a zdokonalovat všechny poskytované služby a využít zkušenosti z již realizovaných projektů.

Garantujeme vysokou kvalitu prováděných prací a poskytujeme trvalý záruční i pozáruční servis na dodané komponenty a realizované projekty.